hiro-pride-3.png

Nowa linia komputerów HIRO PRIDE

W ofercie HIRO® dostępny jest już sprzęt zaprojektowany specjalnie dla jednej z najlepszych esportowych drużyn na świecie.

PRIDE to polska organizacja esportowa, mająca pod swoimi skrzydłami drużynę Counter-Strike, planująca również w najbliższym czasie inwestycję w kolejne dywizje. PRIDE może poszczycić się wieloma sukcesami na krajowych oraz międzynarodowych turniejach, a także własnym gaming housem, który został wyposażony w komputery turniejowe HIRO®.

HIRO® od dawna kibicuje drużynie i stara się ją wspierać, ale jednocześnie, dzięki współpracy mamy okazję wymieniać poglądy dotyczące sprzętu dla graczy. Tak też  powstała idea, stworzenia serii komputerów HIRO® PRIDE, sprzętu dopasowanego do wymagań miłośników gamingu na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo pakiet gadżetów PRIDE dodawany gratis do każdego komputera ma przypominać użytkownikowi, że jest to sprzęt polecany przez profesjonalistów.

Piotr Lipski, Prezes Zarządu PRIDE skomentował współpracę z HIRO®: „Chcemy być najlepsi, chcemy wygrywać. Tak można podsumować naszą filozofię. Dlatego podczas treningów pragniemy skupiać się tylko na tym co najważniejsze – walce. Komputery HIRO® zapewniły nam najwyższy komfort grania i zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem naszych potrzeb. Teraz chcemy, aby każdy gracz zaczynający przygodę z esportem mógł skorzystać z tych najlepszych rozwiązań na rynku.”

Wszystkie konfiguracje komputerów licencjonowanych przez PRIDE można znaleźć w sklepie NTT