Phoenix HIRO® academy

Akadermia PHOENIX HIRO® – Wejdź do świata profeskonalnego e-sportu!

Phoenix HIRO®, żeńska drużyna esportowa rywalizująca w CS:GO, poszukuje kandydatek pragnących sprawdzić się na scenie profesjonalnego esportu. Najlepsze z nich otrzymają możliwość rywalizacji u boku utalentowanych zawodniczek z Phoenix HIRO®. Od chętnych nie są wymagane doświadczenie w profesjonalnym zespole czy niezliczona ilość godzin w grze – wystarczy chęć do wspólnej rywalizacji oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności!
Inicjatywa, nosząca nazwę Akademia Phoenix HIRO®, ma wyłonić pięć dziewczyn, które ostatecznie zasilą szeregi drużyny. Mogą one zgłaszać się poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny w internecie, aby później rywalizować pomiędzy sobą online w formule 5na5. Najlepsze z nich zostaną zaproszone na finałowe rozgrywki, które odbędą się już offline w trakcie specjalnej imprezy, na komputerach HIRO®.
Oprócz miejsca w drużynie Phoenix HIRO® na uczestniczki czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez głównego sponsora drużyny, markę HIRO®.
Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2018 pod tym adresem. Więcej informacji znaleźć można na profilu drużyny Phoenix HIRO® w serwisie Facebook.