dwa-oblicza-1140x500.jpg

Trzecia odsłona obozów „Dwa oblicza sportu” dla dzieci i młodzieży!

Już od 1 lipca 2020 roku startuje trzecia odsłona obozów sportowo – e-sportowych „Dwa oblicza sportu” których patronami technologicznymi są marki HIRO® oraz NTT® seria Game. Tak jak w poprzednim roku organizatorem obozów jest Pan Leszek Kucharski medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada ponad 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.


Głównym celem obozów jest zorganizowany wypoczynek wakacyjny dla dzieci i młodzieży, połączony z możliwością rozwoju fizycznego oraz umiejętności intelektualnych:


SPORT: Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego organizatorzy stawiają na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej, poprzez pływanie aż po tenis stołowy zajmują czas na długie godziny. Aktywne spędzanie czasu, poza zdrowotnym aspektem może być także świetną zabawą w towarzystwie rówieśników. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!


E-SPORT: Każdy zna klasyki takie, jak Fortnite, League of Legends czy Counter-Strike. Legendy nigdy nie umierają, ale organizatorzy zajęć e-sportowych śledzą na bieżąco także nowości ze świata gier. Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów uczestnicy zgłębiają tajniki nowych, jak również starszych tytułów. Na własnej skórze przekonują się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiadują się, co muszą zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym uczestnicy obozów mogą poczuć się jak na profesjonalnej scenie.


Turnusy trwają od 01.07 do 23.08.2020 r.


Osoby zainteresowane wakacyjnymi obozami zachęcamy do kontaktu: kucharskileszek59@gmail.com


Więcej szczegółów oraz aktualności znaleźć można na stronie: https://www.dwaobliczasportu.com oraz na profilu organizatora: https://www.facebook.com/dwaobliczasportu/