w dół
O nas Hiro

O nasHIRO® jest dynamicznie rozwijającą się marką komputerów i akcesoriów dla graczy stworzoną przez pasjonatów z miłości do gamingu:

  • Wieloletnia współpraca ze środowiskiem gamingowym – od ponad 12 lat NTT System dostarcza komputery serii Game na największe imprezy gamingowe w Polsce, ściśle współpracując z organizatorami i pozostając w bliskim kontakcie ze społecznością graczy.
  • Doświadczenie w produkcji sprzętu komputerowego – produkty bazują na 30-letnim doświadczeniu firmy NTT System – polskiego lidera w produkcji komputerów.
  • Jakość komponentów – wieloletnia, ścisła współpraca z największymi producentami podzespołów i komponentów pozwala na pozyskanie najnowocześniejszych elementów komputerów bezpośrednio od producenta. Komputery HIRO® oferują taką samą jakość jak inni czołowi producenci gamingowych PC.
  • Jako pierwsi lub jedni z pierwszych wprowadzamy wszelkie nowości pojawiające się na rynku komputerowym.
  • Profesjonalny serwis – usługi gwarancyjne i pogwarancyjne świadczone od blisko 30 lat to ponad 1 milion obsłużonych komputerów własnych, niezliczona ilość produktów A-brand, m.in. takich marek jak Lenovo. Zaplecze NTT to gwarancja jakości i najlepszej obsługi.
  • Unikalny wygląd produktów cieszy oko i wpisuje się w aktualne trendy designerskie sprzętu gamingowego.
  • Wykorzystując 30-letnie doświadczenie NTT System w produkcji sprzętu komputerowego oraz wieloletnią współpracę ze środowiskiem gamingowym staramy się tworzyć produkty dostosowane do potrzeb jednej z najbardziej wymagających grup odbiorców.

Oferta HIRO® jest stale rozbudowywana o nowe grupy produktów. Zanim jednak oddamy sprzęt w ręce użytkownika, musimy mieć pewność, że jest to wyrób najwyższej jakości.
Obecnie w ofercie dostępne są desktopy, notebooki oraz akcesoria komputerowe.